ОГОЛОШЕННЯ

Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади директора КЗ "Центр надання адміністративних послуг"

ОГОЛОШЕННЯ

Шрамківська сільська  рада  запрошує  жителів  громади  6 березня 2021  року на 11.00 годину в приміщення Бирлівського Будинку культури  для проведення  громадського обговорення  щодо  встановлення комунікаційного обладнання ТОВ «лайфселл»  за адресою  Черкаська область Золотоніський  район с. Бирлівка вул.. Центральна.

 

З матеріалами  встановлення комунікаційного обладнання ТОВ «лайфселл» можна ознайомитись на сайті сільської  ради за адресоюhttp://drabivrada.gov.ua   в розділі « Сільські ради району»,  "Шрамківська сільська рада»,  «Громадське обговорення» та в приміщенні Шрамківської сільської  ради .

 

 

ОГОЛОШЕННЯ

Виконавчий комітет Шрамківської сільської ради оголошує КОНКУРС на визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу з метою забезпечення проведення конкурсів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Шрамківської сільської ради.

Об’єктом конкурсу є надання права підприємству (організації) здійснювати функції робочого органу при проведенні конкурсу з перевезення пасажирів на міських та приміських автобусних маршрутах загального користування у межах території Шрамківської сільської територіальної громади.

У конкурсі можуть брати участь підприємства (організації), які відповідають вимогам, що встановлені статтею 44 Закону України «Про автомобільний транспорт», Порядкомпроведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженимпостановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 №1081(із змінами), а також Умовам конкурсу.Плата за участь у конкурсі з підприємств (організацій) – претендентів не стягується.

З умовами проведення конкурсу можна ознайомитися за посиланням: http://shramkivka.drabivrada.gov.ua/rishennya-vikonkomu/ або безпосередньо у виконавчому комітеті Шрамківської сільської ради.

Прийом документів для участі в конкурсі здійснюються виконавчим комітетом Шрамківської сільської ради за адресою: 19812, с Шрамківка,                   вул. Незалежності, 16. 

Кінцевий строк прийняття документів  05.03.2021.

Засідання конкурсного комітету відбудеться 10.03.2021 о 10:00 за адресою: с Шрамківка, вул. Незалежності, 16. 

Телефон для довідок: (04738)  99-5-42.

 

 

Повідомлення про намір Шрамківського ПЖКГ здійснити зміну діючих тарифів послуг з водопостачання на 2021 рік

 

 

 Про конкурс на заміщення вакантнх посад

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ  ПРО КОНКУРС

Шрамківська сільська  рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб органів місцевого самоврядування:

  • відділ з питань правового забезпечення, організаційно-кадрової

роботи: начальник  відділу, головний спеціаліст-юристконсульт, провідний спеціаліст;

  • відділ освіти, культури, молоді та спорту (юридична особа

публічного права): начальник відділу, головний спеціаліст-методист (2 одиниці);

  • відділ з питань земельних ресурсів та охорони навколишнього

природного середовища: начальник відділу, головний спеціаліст, провідний спеціаліст;

  • відділ праці та соціального захисту: начальник відділу, провідний

спеціаліст;

  • сектор розвитку інфраструктури, транспорту та житлово -

комунального господарства: завідувач сектору, головний спеціаліст;

  • головний спеціаліст з питань цивільного захисту та оборонної

роботи.

Кваліфікаційні вимоги:

начальник відділу, завідувач сектору – вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою. Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності має складати не менше 2 років;

головний спеціаліст – вища освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою. Без вимог до стажу роботи.

провідний спеціаліст -  – вища освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою. Без вимог до стажу роботи.

Додаткова інформація щодо посадових обов’язків, розміру та умов оплати праці, умов конкурсу надається сільською радою.

Термін прийняття документів: 30 календарних днів з дня опублікування оголошення.

Довідки за телефоном: (04738) 99-5-42    

Адреса: 19812, Черкаська область,  Золотоніський район, с. Шрамківка, вул.. Незалежності,16, сільська рада.