Жорстокі шляхи Афганської війни

15.02.16

   

   Сьогодні, 15 лютого 2016 року, Україна відзначає День вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав та 27 річницю виведення радянських військ з Афганістану.  На Шрамківському кладовищі  о 10.00 біля могили загиблого воїна-афганця Хіміча Валерія Миколайовича вшанувати світлу пам'ять воїнів, яким не судилося повернутися зі страшної війни. На заході були присутні голова Драбівської райдержадміністрації  І.В. Гайдай, голова районної ради В.Д. Дзега, Шрамківський селищний голова А.А. Куля, колективи Шрамківської селищної ради, ЦРД «Берізка»,  Шрамківської амбулаторії ЗПСМ, учні та вчителі Шрамківської ЗОШ, воїни-інтернаціоналісти, які проживають на території селищної ради.

      В цей день, присутні висловили слова пошани тим воїнам, які пройшли жорсткими шляхами Афганської війни, вклонялися їх мужності та безмежній вірності  своєму  військовому обов’язку та вшанували пам’ять загиблих  хвилиною мовчання.  Схиляємо голови перед тими , хто пролив свою кров заради миру. Ми завжди будемо пам’ятати тих, хто не повернувся.

      До могили  загиблого в Афганістані Хіміча В.М. та могил воїнів-афганців, які повернулися з тієї страшної війни, але померли вже в мирний час – Позивайла О.В., Обізного А.М.. Зуєва С.Г..Аристова О.М. були покладені живі квіти та запалені поминальні свічки.

       Дякуємо Вам, шановні учасники бойових дій, за героїзм та мужність. Бажаємо Вам здоров’я міцного,  усіх земних благ та миру нашій Україні.

Повернутись