загальні збори громадян Шрамківської селищної ради

18.02.15

 

Сьогодні, 18 лютого 2015 року 0 12.00 год. в приміщенні селищного Будинку культури відбулися  загальні збори громадян Шрамківської селищної ради.

       В роботі загальних зборів громадян прийняли участь голова райради Володимир Дзега, депутати районної ради  Ніна Бойко та Наталія Білоха, директор ТОВ « Лани Драбівщини»  Віталій Хібовський, директор ТОВ «Шрамківський МТК» Олександр Грицаченко, директор ТОВ « Кернел»» Олександр Журба , дільничний інспектор міліції  Сергій Берендя , завідувач амбулаторією ЗПСМ  Іван  Ярославський  та керівники бюджетних установ.

В  ході зборів були розглянуті такі питання:

1.    Звіт селищного голови за пророблену роботу в 2014 році.

2.    Звіт директора ТОВ « Лани Драбівщини» Хібовського В.В. про дотримання договірних зобов’язань та участь товариства у соціально-економічному розвиткові територіальної громади.

3.    Звіт директора ТОВ «Шрамківський МТК» Грицаченка О.Г. про дотримання договірних зобов’язань та участь товариства у соціально-економічному розвитку територіальної громади.

4.    Звіт директора ТОВ «Кернел» Журби  О.В. про дотримання договірних зобов’язань та участь товариства у соціально-економічному розвитку територіальної громади.

5.    Про розгляд звернення жителів смт. Шрамківки щодо закриття терапевтичного відділення Шрамківської лікарні.

       Селищний голова Сергій Аношкін  проінформував  жителів селища про пророблену роботу 2014 року, зазначив, що значна увага приділялась благоустрою населених пунктів смт. Шрамківки та с-ща Вишневе, зміцненню матеріально-технічної бази  дошкільних навчальних закладів ЦРД «Берізка» та Вишневого НВК. Комунальне господарство проводило роботу по забезпеченню питною водою мешканців селища. Також селищний голова зазначив, що першочерговим завданням стоїть термінове проведення ремонту даху Будинку культури.

       Сергій Аношкін ознайомив громаду з виконанням селищного бюджету за 2014 рік та   із запланованим  бюджетом на 2015 рік.

Керівники сільськогосподарських підприємств відзвітувалися про дотримання договірних зобов’язань та участь товариств у соціально-економічному розвитку територіальної громади. Керівники господарств повідомили про намір заключити додаткові угоди з власниками земельних часток ( паїв) в таких відсотках:

-        на 5 років – 0,5%,  (що становитиме 5,5 % від грошової оцінки землі);

-        на 7 років – 1 %  ( становитиме  6% );

-        на 10 років – 1,5 % ( становитиме  6,5 %).

      Найболючішим питанням, яке турбувало громаду є переведення стаціонарних ліжок Шрамківського терапевтичного відділення до Драбівської ЦРЛ. Голова райради Володимир Дзега запевнив громадян, що питання закриття терапевтичного відділення буде розглядатися на обласному рівні, на зустрічі з сільськими головами та надалі будемо шукати можливості для збереження закладу.

          Громада проголосувала за прийняття такого рішення по питанню закриття терапевтичного відділення лікарні:

1.    Загальні збори громадян категорично проти закриття Шрамківського терапевтичного відділення.

2.     В разі невирішення питання щодо збереження терапевтичного відділення на рівні району звернутися з заявою про збереження Шрамківського терапевтичного відділення до Верховної ради України та залучити засоби телебачення.

 

Повернутись