За чисте довкілля

22.04.13

 

20 квітня відбувся суботник в смт Шрамківка по наведенню благоустрою селища під гаслом «за чисте довкілля».

З гарним настроєм на суботник вийшли всі колективи установ, організацій та підприємці селища.

Одними з перших навели порядок Шрамківська лікарня, ЦРД «Берізка». Активно працювали колективи Шрамківського МТК та ТОВ «Лани Драбівщини» де сумлінною працею відзначились працівники: Бибик Любов, Орел Світлана, Щербина Наталія, Мащенко Наталія, Бойко Оксана.

Біля Шрамківського БК під керівництвом директора – Чеберячка Олександра Павловича було прибрано стихійне сміттєзвалище та наведений належний порядок.

Силами Шрамківського ПЖКГ за допомогою ТОВ «Зерносервіс» було частково вивезено смітник по вул. Леніна.

Біля пам’ятника загиблим воїнам добре попрацювали: Шаповал М., Дорошенко В., Шлапак В., Українець А., Середенко С., Мельник С., які також посадили алею берізок і каштанів.

Колективами ЦРД «Берізка», Шрамківської районної лікарні №2, Шрамківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, надана допомога в прибиранні сміття та побілці дерев ТОВ «Лани Драбівщини».

Озброївшись граблями, лопатами, та мітлами учні Шрамківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, навели чистоту в парку селища Шрамківка.

Не залишилися осторонь і працівники Шрамківського РЕМу, а от працівники газового господарства проявили мало активності.

Ще не все зроблено, тому виконком селищної ради звертається до всіх жителів селища активно включитися в роботу по наведенню належного порядку біля організацій, домоволодінь, на цвинтарях та підтримувати належний санітарний стан.

Прохання до всіх жителів не смітити та вивозити сміття на сміттєзвалище яке знаходиться у бувшому відстійнику за територією Шрамківського МТК, ба як говорить народна мудрість: «Чисто не там де прибирають, а там де не смітять».

Особи, які засмічуватимуть територію будуть притягнуті до відповідальності відповідно до чинного законодавства.

 

Повернутись