Вони віддали в жертву найцінніше - і стали Героями Небесної Сотні

22.02.16

       

20 лютого -  день, коли вся країна плаче за полеглими героями на Майдані. 108 життів полетіло в українське небо, вони віддали в жертву найцінніше, і стали героями -  Героями Небесної Сотні. В той лютневий день загинуло 49 осіб. 49 простих українців віддали життя за майбутнє України, за наше майбутнє.

   Це жорстоке масове вбивство завжди житиме в серцях українців пекучим болем. Хтось втратив сина, батька, друга, чоловіка.  Ми назавжди запам’ятали той день, той ранок, ті постріли, ті жахливі новини і кров, яка бігла струмками по Інститутській, а потім сльози і відчай.

       19 лютого у Шрамківці відбувся мітинг присвячений пам’яті Небесної Сотні. Учні школи пройшли центральною вулицею вигукуючи патріотичні гасла,  тримаючи в руках портрети загиблих  героїв. Сам мітинг відбувся в центрі селища. З патріотичними  промовами виступили  селищний голова А.А. Куля , педагоги Шрамківської школи  Н.І. Німченко, О.Л. Буряченко, Т.М. Куля,  учні декламували зворушливі вірші, солісти вражали вокальними номерами.  Все дійство було переповнене сумом та невимовним болем за молоді життя, які погасли так рано. Відчайдушна козацька душа не змогла бути осторонь.

      Ми всі схиляємо голови перед нашими героями та перед їхніми родинами.  Вони закрили нас своїми крильми, і стали ангелами навіки. Ми щиро віримо, що доба розрухи і війни скоро мине і Україна розквітне, і більше ніколи не будуть гинути   прості українці, не буде проливатися невинна кров, не буде війни, не буде  ні  сліз, і не буде горя.  Буде мир, і буде воля!

Повернутись