Відкриття меморіальної дошки в смт Шрамківка видатному краєзнавцеві Щербі В.П.

10.06.13

 

     10 червня 2013 року об 11 годині в смт Шрамківка Драбівського району біля будинку по вулиці Леніна, 15, в якому прожив понад 50-т років видатний діяч відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки відомому краєзнавцю, поету, члену спілки журналістів України - Володимиру Павловичу Щербі.

     Вступне та  урочисте слово було надано Шрамківському селищному голові С.П.Аношкіну, який зазначив, що дана подія є знаменною для всього селищна. Розповів С.П.Аношкін і про автобіографію Володимира Павловича, скільки всього випало на його долю: і війна, і післявоєнні часи, і навчання, і тяжка та цікава водночас праця.

     «Володимир Павлович назавжди залишиться в серцях наших односельчан видатною, відомою особистістю» — зазначив на прикінець  Сергій Петрович Аношкін.

     З приводу вшанування видатного Шрамків’янина до селища приїхали шановні гості: голова Драбівської районної ради – Матвійчук Григорій Григорович; видатний журналіст, член спілки журналістів України – Харченко Микола Сергійович; голова профспілки працівників освіти і науки України -  Рой Володимир Федорович; настоятель церкви Сергій Ільченко. Крім того, були присутні працівники установ та організації смт Шрамківка, учні та вчителі Шрамківської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

     Право відкрити меморіальну дошку було надано дочці Володимира Павловича Щерби Ничеглод Оксані Володимирівні, після чого отцем Сергієм було прочитано молебень та освячено дошку.

     Скільки теплих, приємних слів було сказано гостями на честь видатного краєзнавця, поета, нашого односельчанина - Володимира Павловича Щерби.

     Бібліотекар Шрамківської дорослої бібліотеки Станкевич Любов Борисівна у своїй промові процитувала ряд віршів видатного поета, які супроводжувалися розповіддю про нього. Вірші зачитані та розказані учнями навряд чи залишили байдужими бодай одного учасника урочистості.

     Шрамків'яни ніколи не забудуть того внеску, який вніс Володимир Павлович в історію нашого селища, тієї праці, яку він зробив, досліджуючи історію свого рівдого краю. 

 

Повернутись