Свято першого дзвоника в Шрамківці

02.09.14

 

Першого вересня відкрилися двері країни знань для школяриків нашої Шрамківки. З нагоди свята першого дзвоника відбулася урочиста традиційна лінійка. Цього навчального року Шрамківська ЗОШ І – ІІІ ст. прийняла 241 учня.

            Вперше пролунав святковий дзвінок для 22-х допитливих, непосидючих першокласників. Дев’ятнадцять дорослих юнаків та дівчат цього навчального року залишуть шкільне гніздечко аби надійно стати на широку життєву дорогу.

                        

            В День знань до шкільної родини завітали гості свята - голова районної держадміністрації Поволоцький С.В.  та селищний голова Аношкін С.П. Голова райдержадміністрації привітав школярів, учителів, батьків та всіх присутніх з початком навчального року та щирими побажаннями завершив свій виступ.

            Невеличкий подаруночок отримали діти нашої школи від селищного голови С.П. Аношкіна: баскетбольний м’яч. Будьте сильними, здоровими та наполегливими!

            Порадували своїм подарунком і Шрамківський цегельний завод: для наполегливої ком’ютерної роботи учні та педагоги мають тепер багатофункціональний пристрій.

           В тяжкий для нас усіх час, бажаємо нашим школярикам миру, здоров’я, успіхів, нових досягнень та підкорених вершин. Будьте патріотами своєї держави, бережіть, оберігайте і цінуйте нашу Україну! Світлого і мирного майбутнього Вам, наші діти!

Повернутись