Свято останнього дзвоника

29.05.15

 

Сьогодні 29 травня 2015  в Будинку культури смт.Шрамківки відбулося Свято останнього дзвоникаяке знаменує завершення навчального року, подолання чергової сходинки в освоєнні знань.

        Цього року шкільну сім’ю покидають 22 юнаків та дівчат.Попереду в них  – нові вершини та нові досягнення. А головне – непросте доросле життя, в якому щодня доведеться робити важливий вибір, відстоювати власні думки та відповідати за прийняті рішення.

     Гостями сьогоднішнього свята були керівник ТОВ «Лани Драбівщини» смт. Шрамківка - Віталій Хібовський, керівник ТОВ «Трансстандарт» смт.Шрамківки  Геннадій Бунін, селищний голова – Сергій Аношкін та працівник із соціальної роботи, представник  народного депутата Володимира Зубика Раїса Сокол.

            На святі з щирими привітаннями та побажаннями виступив селищний голова, побажав усим присутнім віри і впевненості в завтрашньому дні, добра і благополуччя, миру кожній домівці та нашій Україні.

За дорученням народного депутата Володимира Зубика РаЇса  Сокол відзначила  двох школярів-випускників сертифікатами  та грошовими преміями Антона Софієнка та Сергія Софієнка ( по 2 тис. грн.. кожному) , які стали переможцями обласних олімпіад у рамках проекту « Інтелект року». Звичайно, і вчитель Тетяна Куля, яка готувала учнів до обласних олімпіад теж отримала сертифікат та грошову премію.

        Грамотою та грошовим заохоченням був нагороджений випускник Олександр Аношкін за спортивні досягнення в нашій області  по туризму. Грошове заохочення було надано від ТОВ «Трансстандарт- 2002» Геннадієм  Буніним.

     Віталій Хібовський , крім теплих слів , започаткував добру традицію - надав кожному випускникові матеріальну допомогу в сумі 100 грн. для поповнення рахунку телефона ( для дзвінків до батьків).  

            Свято пройшло в доброму позитивному настрою. Бажаємо усим учням школи змістовно провести літні канікули, відпочити, набратися сил для подальшого навчання, а випускникам – вступити до обраних вузів.

 

 

Повернутись