Свято для воїнів АТО

16.11.16

11 листопада 2016 року в Шрамківському Будинку культури 0 18 год відбулося свято для наших воїнів смт.Шрамківки та с-ща Вишневе, які були нещодавно демобілізовані. Восени додому повернулися 17 наших захисників. Добре, що повернулися живими, бо декотрим із них, ще потрібно перемогти свої тяжкі поранення, подолати труднощі свого здоров’я. Загалом в зоні АТО  за період з 2014 по 2016 рр. наших односельців перебувало 40 осіб.  Але й сьогодні, наші шрамків’яни, які уклали військовий контракт,  перебувають на сході України й захищають нас від вторгнення на інші мирні території нашої держави.

          Наших захисників – мужніх, сильних, сміливих вітали односельці з поверненням, дарували квіти, раділи і дякували за розуміння ситуації , яка склалася в Україні, небайдужість, активну громадську позицію, патріотизм, мужність та відданість Батьківщині.

          Гостями свята були:  начальник відділу культури Драбівської РДА Орел С.І., військовий комісар Драбівського РВК Сало В.А., волонтер Левицький А.Е. Зі словами вдячності виступали селищний голова Куля А.А., волонтер, депутат районної ради Куля Т.М. та директор Вишневого НВК, районний депутат Білоха Н.М. Свято перепліталося веселими та сумними нотами: вшанували пам’ять  загиблих, виконували пісні, читали вірші. До привітань долучились місцеві артисти смт. Драбова та с. Бирлівка.

          Дякуєм Вам, наші Захисники за розуміння головної істини життя -  не страшно впасти, страшно, коли , коли все життя повзти. Нехай Ваша щира любов до рідної землі примножує благополуччя, а людська вдячність буде нагородою за любов до України.

Слава Україні! Героям слава!

Повернутись