Святкування Великої Перемоги

10.05.16

     

  З нагоди святкування 71-річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років 7 травня в смт Шрамківка та с-щі Вишневе відбулися урочистості.  9 травня назавжди залишиться в пам’яті народу як найсвітліший та найвеличніший день.

Скільки б не минуло років з дня Великої Перемоги, ми ніколи не забудемо, якою ціною вона дісталася нашій Батьківщині.

Парад розпочався урочистою ходою та покладанням квітів до Обеліска Слави та братської могили. Проходять роки, але ніхто не забутий, ніщо не забуте. З кожним роком відходять наші дорогі ветерани  у вічність. Молимося за Вас, за Ваше здоров’я наші ветерани. Зичимо Вам,  Халіман Степан Андрійович, Гончаров Ростислав Петрович, Магдич Григорій Захарович, Чора Микола Іванович, Фурса Олександр Іванович  довголіття, благополуччя, любові та шани.

        Свято продовжилося в Шрамківському Будинку культури.  Ветеранів, жителів та гостей селища, вітали  з Днем Перемоги  голова районної ради Дзега Володимир Дмитрович, селищний голова Куля Анатолій Анатолійович, директор Стов «Лани Драбівщини» Хібовський Віталій Васильович, а також діти та  молоде покоління нашого селища.

        Нехай зігріває всіх нас  незгасне світлоПеремоги, додає сил та наснаги для добрих справ в ім’я щасливого майбутнього рідної землі!

 

Ми знову прийдемо до вічного вогню,
Рокам ніколи пам'яті не стерти
Про тих, хто пережив страшну війну,
І тих, хто залишивсь в обіймах смерті.
Ми знову прийдемо до вічного вогню...
Із нами прийдуть і онуки й діти,
Щоб ветеранам до землі вклонитись,
Щоб вшанувати їхню сивину.
Нехай Господь дарує їм літа,
Тепло і затишок, щасливі дні безхмарні.
Нехай щороку зелень молода
Встеляє килимом стежки у завтра!

 

Повернутись