Святкування Дня Перемоги в Шрамківці

12.05.14

   9  травня об 11 годині в Шрамківці відбувся мітинг присвячений Дню Перемоги. На мітингу були присутні підприємства, організації, установи Шрамківки, учні Шрамківської ЗОШ та не байдужі Шрамків'яни.

   День Перемоги — державне свято в Україні та низці країн, що входили до складу СРСР. Відзначають 9-го травня — у день, коли 1945 року СРСР та союзники здобули перемогу над Третім Рейхом у Німецько-радянській війні.

   Багато життів забрала Велика Вітчизняна Війна, яка розпочалася 22 червня 1941 року. Нікого не оминула та страшна подія, майже кожна родина того часу втратила свого батька, сина, брата, чоловіка, матір, доньку, сестру, дружину. 

   Цього дня - 9 травня 2014 року Шрамків'яни схилили голови перед живими ветеранами та хвилиною мовчання згадали загиблих та померлих.

    Колоною пройшли односельчани до Пам'ятника невідомому солдату покладаючи квіти.

  Зі словами вдячності за мирне життя та словами суму звернулися до ветеранів селищний голова Аношкін Сергій Петрович та голова первинної організації ветеранів Крулік Сергій Андрійович.

     Біля Обеліску Слави, куди повернулися та поклали квіти односельчани, ветеранів привітали художні колективи та солісти Шрамківського БК, учні Шрамківської ЗОШ та вихованці ДНЗ "Берізка".

    

  

Зі сльозами на очах та посмішкою на вустах запам'ятають ветерани ще один День Перемоги - 69-й День Перемоги!!!

Ми дякуємо їм за життя!!!

Повернутись