Своє 90-річчя зустрів ветеран Великої Вітчизняної війни Гончаров Ростислав Петрович

14.03.16

             Як відцвітають  вишні за вікном, як відлітають птахи у вирій, так з кожним роком відлітають роки у світ під назвою вічність. Час невблаганний, його зупинити неможливо. Тисячі життєвих стежок зустрічаються на шляху людини - різні долі, різні дороги. Хтось обирає легшу, а хтось, іде назустріч труднощам не схливши голови, і проживає гідне життя.

       Тернистим і гідним є шлях Гончарова Ростислава Петровича – шрамків’янина. Він – ветеран Великої Вітчизняної війни.  Прохолодного березневого дня, а саме 14 березня 2016 року, Ростислав Петрович  відзначив свій знаменний ювілей – 90-річчя. З нагоди такого свята вітали  ювіляра  квітами та подарунками голова районої ради   Дзега В.Д., голова районної ради ветеранів  Крокосенко В.Г., голова Шрамківської первинної організації ради ветеранів  Крулік С.А.,  Шрамківський  селищний голова  Куля А.А.

       Народився  Ростислав Петрович у Шрамківці. Закінчив 7 класів Шрамківської середньої школи.  У 1943 році був призваний 150  польовим військоматом у Сербенівці. Згодом прийняв присягу на вірність Батьківщині. У роки війни гаряче юнацьке серце зазнало чимало лиха, горя та втрат. Служив у Рокитному, Молдові, Венгрії, Руминії, Австрії.  За героїзм  та відмінно виконаний обов’язок був нагороджений орденом Великої Вітчизняної війни, орденом за  Мужність та багатьма медалями.  У мирні роки,  знайшовши сили та небувалу енергію Ростислав Петрович пішов працювати на Шрамківський цукровий завод, близько 20 років пропрацював на автокрані  на заводі «Більшовик». Був чудовим сім’янином. Разом із дружиною Ніною виховав 2 доньок -  Валентину та Людмилу.        

     Хочеться так багато добрих слів сказати нашому ветерану, дивитися у його  добрі, мудрі очі, адже в них наша історія українського народу, наша доля, наше минуле і наше майбутнє, шукати в них поради в сьогоденні і  кожного дня  дякувати і дякувати . . .

            Вклоняємося Вам, доблесному захиснику рідної землі, який відстояв її у битвах, приніс волю і мир. Ви  наша гордість і слава, велич Вашого подвигу непідвладна часові. Земний уклін Вам і найглибша вдячність!

         Пролинуть роки,  але пам’ять про вас  та ваш подвиг ніколи не зітреться зі сторінок історії нашого селища.

Дорогий наш ветеран,  Ростислав Петрович!

З Ювілеєм , 3 90-річчям ! ! !

Хай Вас зігріває  людська теплота

За все , що зробили за свої літа.

Хай сонце сяє і серце співає,

Хай смуток дороги до хати

не  знає.

Дай Вам Боже , днів щасливих,

Дай добра, здоров’я й сили,

Дай достатку, згоди, втіхи,

Змоги дай життю радіти,

І ділитись словом щирим,

Теплим, лагідним, правдивим.

Хай Вас Бог благословляє

Многа літ Вам посилає!

Повернутись