Шрамків'яни відзначили 71 - річницю визволення Драбівщини. МАРШ МИРУ в селищі.

23.09.14

 

  22 вересня о 14.30 в Шрамківці відбувся захід приурочений до 71-річниці визволення Драбівщини від німецько-фашистських загарбників.

          З того пам’ятного дня минуло багато часу, але  всі добре знають, а хто і пам’ятає, як над нашою Батьківщиною пронісся смертоносний смерч ворожої навали. Численні страждання, біль і порожнечу війна принесла кожній українській сім’ї.      Та завдяки мужності й героїзму наших співвітчизників, країна вистояла в смертельній боротьбі, відродилася з руїн і попелу.

      В цей знаменний для усіх жителів селища день вшановуємосвітлу пам’ять  про полеглих. Героїчні сторінки в історії Великої Вітчизняної війни були вписані  також і нашими жителями селища. Сьогодні з болем розуміємо, що з кожним роком залишається все менше учасників та свідків тих героїчних часів.

          Сьогодні  проблема миру  в нашій державі є найактуальнішою з усіх проблем. Як ніколи, ми українці, розуміємо цілковите значення слова – мир.

          Учора, 21 вересня в багатьох куточках нашої держави відбувся Марш Миру. Українські активісти, громадські організатори, громадяни пройшли МАРШЕМ  проти  розв’язаної Росією війни в Україні та на підтримку всесвітніх антивоєнних ініціатив. Небайдужими до цієї акції виявилися педагоги та учні нашої школи, підтримали їх і жителі селища.

 По обіді центром селища  пройшлася велика шкільна родина, замайоріли жовто-блакитні кольори, плакати, ошатні вишиванки пасували дівчаткам та хлопцям, а  українські віночки на україночках, ніби квітки в лузі. Хода дітей супроводжувалася кричалками про мир  та батьківщину.

Урочиста частина відбулася біля обеліска Слави, мітинг розпочався гімном, його співали учні, вчителі та жителі селища.

« У війни нежіноче обличчя, війна не питає, хто ти – немовля, дитина, мати, солдат . . .» - лунали слова педагога Німченко Н. І., хмурнішали обличчя у дітей, ставали дорослішими погляди, холоднішим ставав вітер. . .

Школярі впевнено стверджували : « Ми за мир, ні війні !!!»

Щиро вітаємо ветеранів, всіх жителів  селища зі святом визволення від німецько-фашистських загарбників. Бажаємо доброго здоров’я , довголіття, віри, терпіння, і звичайно миру. 

 

 

Повернутись