Шрамківська громада отримала можливість відновити вуличне освітлення

06.03.15

   

 5 березня 2015 року  в приміщенні селищної ради о 15.00 відбулися збори громади смт. Шрамківки з приводу відновлення вуличного освітлення селища.

    Шрамківська громада серед інших громад Драбівського району на конкурсній основі  була відібрана для участі в третій фазі Проекту  «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду".

   Спільний проект Європейського Союзу та Програми розвитку ООН  «Місцевий розвиток , орієнтований на громаду» з 2008 року активно діє по всій території України. Віднині 2,5 мільйони людей у понад 2000 сіл мають відновлені дитячі садки та школи, медичні пункти, доступ до якісної води енергозберігаюче вуличне освітлення.

    Мета Проекту – сприяння сталому соціально-економічному розвитку шляхом зміцнення спільного управління та заохочення місцевих ініціатив по всій Україні. Такі ініціативи успішно реалізовані завдяки об’єднанню зусиль мешканців сіл, місцевої, районної та обласної влади, Проекту МРГ та приватних спонсорів.

    17 листопада 2014 року на Драбівщині  було представлено третю фазу спільного проекту Європейського Союзу та Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». 
    Драбівський район брав участь у другій фазі проекту, яка тривала у 2012-2014 рр., та в рамках співпраці реалізовано успішно 3 проекти.

   Урамках підписаної угоди на конкурсній основі  відібрано чотири громади району для участі в третій фазі Проекту( серед них і Шрамківська громада).

      Найпершою умовою співпраці є створення громадської організації Шрамківки та обрання активу громади. На зборах так і не обрали актив громади. Робота щодо  цього спільного проекту продовжується. Очікуємо позитивних результатів в розпочинанні цієї справи.

 

Повернутись