Сходка жителів смт Шрамківка та с-ща Вишневе

12.04.16

     7 квітня 2016року в смт Шрамківка в приміщенні селищного Будинку  культури відбулась сходка жителів смт Шрамківка та с-ща Вишневе . На зібранні було розглянуто ряд важливих для селян питань, а саме:

  1.Звіт  селищного голови про роботу виконавчого комітету, виконавчого апарату за звітний рік, про роботу закладів соціальної сфери села, про виконання бюджету та залучення позабюджетних коштів, про основні напрямки роботи селищної ради у 2015 -2016  роках.

2. Звіт  директора ТОВ « Лани Драбівщини» Хібовського В.В. про дотримання договірних зобов’язань та участь товариства у соціально – економічному розвитку територіальної громади .

3.Звіт  директора ТОВ « Шрамківський МТК » Грицаченка О.Г.

4 . Про військову службу за контрактом .

      На початку своєї доповіді селищний голова  подякував за виявлену йому довіру очолювати громаду селища та зазначив , що він особисто і вся команда селищної ради будуть працювати над тим, щоб всім нам жилось краще у нашому селищі. А  від всіх Вас ми чекаємо конкретних пропозицій щодо покращення ситуації в селищі по тих чи інших напрямах роботи, адже лише спільно ми зможемо зробити намічене.

       Найболючішими питаннями для жителів селищвиявилися питання дотримання орендарями земель своїх обіцянок допомогти жителям села вирішувати нагальні проблеми.

       Селищний голова повідомив хто з орендарів  і як допомагає селищу, подякував за допомогу СТОВ « Шрамківський МТК» та ТОВ « Лани Драбівщини». На жаль ТОВ « Пальмира» відділення «Зерносервіс»  участі  в соціальному розвиткові селища не приймають, та і на самі збори громадян не з’явилися.

       З  заключним словом виступив начальник управління агропромислового розвитку Драбівської райдержадміністрації В. Хрущ.

 

 

Повернутись