Шевченківські дні

10.03.15

   

  Місяць березень належить споминам про найбільшого українського генія, поета Тараса Шевченка. Всюди, де лишень живуть українці, згадуютьта вшановують Великого Кобзаря.  Щороку ми відзначаємо  "шевченківські дні».

   Минає 201-ша річниця з дня народження Тараса Шевченка – світоча нації, поводиря духу та правди, справжнього пророка.

    Унікальна творчість Тараса Шевченка та його подвижницьке життя зробили його постать одним із найпотужніших, найпривабливіших і найвідоміших символів України та українського народу.

      Елементом культу Шевченка стали щорічні відзначення не тільки дня його народження – 9 березня, але й смерті - 10 березня. З нагоди цих дат в Україні відбувається чимало заходів та акцій, на яких вшанують і згадають особистість Кобзаря та його безсмертну творчість.

          Такі сьогодні, 10 березня 2015 року пообіді,  в нашому селищі, біля Будинку культури, шрамків’яни вшанували  і згадали величну постать Тараса Шевченка.

      Доки в нашого народу є Шевченко, доки є таке потужне джерело мужності і патріотизму, як Тарасове слово, доки є в нас святиня, до якої йдемо як на сповідь і освітління душ, Україна живе і житиме.

 

Повернутись