Розпочато оформлення субсидій

03.11.14

 

З метою допомоги населенню в оформленні  субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива уповноваженою особою в приміщенні  селищної  раді  приймаються заяви з необхідними документами для призначення субсидій .

Субсидія призначається одному із членів домогосподарства, який зареєстрований у житловому приміщенні і на якого відкрито особовий рахунок на оплату житлово-комунальних послуг.

Право на отримання житлових субсидій мають домогосподарства, у яких витрати на оплату житлово-комунальних послуг виходячи із соціальної норми житла та соціальних нормативів користування послугами перевищують розмір визначеного обов’язкового платежу.

Перелік документів для призначення житлової субсидії

заява (за встановленою формою);

декларація про доходи і майновий стан осіб, зареєстрованих у житловому приміщенні (за встановленою формою);

довідки про доходи кожної особи, зареєстрованої у житловому приміщенні (крім довідок про розмір пенсії та соціальної допомоги).

Інші відомості, що необхідні для призначення житлових субсидій (про забезпеченість громадян житловою площею та комунальними послугами) надають організації, які надають ці послуги, на запит органів праці та соціального захисту населення.

 

Повернутись