Покращені дороги Шрамківки

04.11.13

     З року в рік стан доріг (як комунальних, так і обласного значення) селища Шрамківка погіршувався, вже багато років не проводився ремонт доріг, причиною такої ситуації є те, що дорожня галузь перебуває у постійному недофінансуванні.

     Однак, в 2013 році, завдяки субвенції з державного бюджету та власним коштам селища проведено ремонті роботи. Зокрема: проведено капітальний ремонт по вул. Леніна (прокладено нове покриття) протяжністю 388 м2 на суму 82 481 грн. (субвенція з державного бюджету), проведено  поточний ремонт по вул. Чапаєва (216 м2) та по вул. Леніна (102 м2) на загальну суму 38770 грн.

     Загалом на капітальний та поточний ремонт доріг протягом 2013 року освоєно коштів:  субвенція з держаного бюджету – 121 251 грн., кошти місцевого бюджету – 489 грн.

     Крім того, за рахунок коштів селищної ради та завдяки спонсорській допомозі було проведено поточний ремонт щебеневого покриття комунальних доріг на суму 7000 грн. (з місцевого бюджету – 5000 грн, за рахунок спонсорської допомоги – 2000 грн.) та грейдерування комунальних доріг на суму 2400 грн. (кошти місцевого бюджету). Ремонті роботи були проведені на вулицях селища Шрамківки: Щорса, Кірова, Урицького, Гагаріна, Садова.

     При цьому, за рахунок коштів державного бюджету проведено капітальний ремонт дороги обласного значення, що пролягає через центр селища (по вул. Леніна та вул. Крупської) та пролягає від районного центру (смт Драбів) до ст. Кононівка і траси «Київ-Харків».

     Підводячи підсумки проведеної роботи, Шрамків’яни можуть висловити задоволення. З приходом осені односельчанам можна не баятися бруду та прихованих під калюжами ям ідучи по новій, відремонтованій дорозі.

Повернутись