3 грудня у Шрамківці відзначено Міжнародний день інваліда

03.12.12

 

У 1992 році, в кінці «Десятиріччя інвалідів Організації Об'єднаних Націй» (1983-1992 роки) Генеральна Асамблея проголосила 3 грудня «Міжнародним днем інвалідів».

Проведення 3 грудня «Міжнародного дня інвалідів» спрямовано на посиленні уваги до проблем інвалідів, захисту їх гідності, прав і благополуччя, посиленні уваги суспільства до переваг які воно отримує від участі інвалідів в політичному, соціальному, економічному і культурному житті.

Мета, заради якої був проголошений цей день, - повне і рівне дотримання прав людини і участь інвалідів в житті суспільства. Ці цілі були зазначені у Всесвітній програмі дій відносно інвалідів, прийнятій Генеральною Асамблеєю в 1982 році.

Міжнародний день інваліда було відзначено і у Шрамківці. Цього дня інвалідам дитинства та дітям-інвалідам Шрамківською селищною радою було вручено подарункові набори.

Двоє обдарованих дітей-інвалідів (Снісаревський Ігор та Оконечников Володимир) прийняли участь у районному святі обдарованих інвалідів, та були нагороджені подарунками.

Цього дня до Шрамківського відділення територіального центру соціального обслуговування Драбівського району з щирими привітаннями завітали директор територіального центру – Кормаченко Олена Олександрівна та начальник Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації – Симоненко Ніна Михайлівна.

 

Повернутись