Мітинг з нагоди Дня Гідності та Свободи та Дня вшанування пам'яті загиблих від голодомору 1931 - 1933 рр.

21.11.14

     

   21 листопада 2014 року  в смт. Шрамківка біля пам’ятного хреста  відбувся мітинг з нагоди двох історичних подій: Дня Гідності та Свободи та Дня вшанування пам’яті загиблих від голодомору 1931 – 1933 рр.

         В 2013 році 21 листопада в Україні розпочався Євромайдан. Журналісти та небайдужі до долі країни  громадяни вийшли на майдан Незалежності в знак протесту проти відмови тодішнього уряду від підписання угоди про асоціацію  з Євросоюзом. Згодом  протести народу проти режиму Януковича були названі « Революцією Гідності». З метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 – лютому 2014 постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод громадянина, національних інтересів нашої держави  13 листопада 2014 року Президент України Петро Порошенко підписав Указ « Про День гідності та Свободи», який ми відмічаємо сьогодні 21 листопада 2014 року.

          На заході були присутні жителі селища,працівники лікарні та дитячого садка, педагоги та учні Шрамківської школи. З промовами виступили селищний голова Аношкін С. П., вчитель історії Буряченко О.Л. та учні старших класів.

          Захід завершився запаленням лампадок, вічний вогонь пам’яті, скорботи палатиме в наших серцях. Миру , добра, світлого майбутнього нашій Україні.

Повернутись