70-та річниця визволення Драбвщини від німецько-фашистських загарбників

20.09.13

      20 вересня 2013 року відбувся мітинг на честь 70-ї річниці  визволення Драбівщини від нічецько-фашистських загарбників. 

      У ньому взяли участь: Селищний голова С.П.Аношкін, працівники селищної ради, трудові колективи Шрамквської лікарні та ЦРД "Берізка", учні 11-го класу  Шрамківської ЗОШ І-ІІІ ст.

     Учасники урочистостей поклали квіти та вінки до обеліску Слави та  хвилиною мовчання вшанували пам'ять героїв. 

    Довгі три роки Україна була окупована гітлерівцями, які завдали багато горя і втрат нашому народові. Та завдяки мужності й героїзму наших співвітчизників, країна вистояла в смертельній боротьбі, відродилася з руїн і попелу.

    В цей знаменний для усіх жителів селища день вшановано світлу пам’ять  про полеглих, для кого війна була і Великою і Вітчизняною не лише за назвою, а й за самою її глибокою сутністю.

      Героїчні сторінки в історії Великої Вітчизняної війни були вписані жителями селища. Сьогодні з болем розуміємо, що з кожним роком залишається все менше учасників та свідків тих героїчних часів.

      Від імені депутатського корпусу, працівників виконавчого апарату селищної ради та від себе особисто селищний голова щиро привітав ветеранів, всіх жителів  селища із святом визволення від німецько-фашисьтських загарбників. Побажав Доброго здоров’я і довголіття. 

 

 

Повернутись