Летять пташинним вирієм роки

14.09.15

      Летять пташиним вирієм роки, все далі й далі у  незнайомі людству місця . . .

           13 вересня 2015 року своє 90-річчя відзначила жителька Шрамківки  Щегельська Марія Євдокимівна. Цього дня завітали до ювілярки з найщирішими побажаннями , з невеликими подарунками та осінніми квітами Шрамківський селищний голова Сергій Аношкін,  діловод селищної ради Ірина Мудріцька  та соціальний працівник Людмила Ляшенко, яка обслуговує бабусю. Багато приємних слів звучали у цей день в адресу іменинниці: побажання здоров’я  та радості,  миру, душевного спокою і тепла, сонячних днів.

            І хоча за вікном осінь творила свою погоду, серце жінки було сповнене радістю і вдячністю. Своє життя Марія Євдокимівна присвятила  педагогічній справі.  Працювала в Шрамківській школі. Вона була не просто вчителем, а й мудрим наставником, яка окрім науки, знала філософію людського життя. Можливо саме через це, вона залишається в пам’яті своїх учнів, як добра, щира привітна жінка. Зокрема, одним  з її учнів є Сергій Аношкін. Він згадує її уроки теплими, щирими словами. Звісно, не обійшлося і без спогадів, які на мить наповнили душу ювілярки сумом та ностальгією за шкільним життям, за молодістю.

            Осінньою ласкою  красувалися квіти на столі Марії Євдокимівни, теплі посмішки дітей та онуків не давали сумувати ні на хвилину, ніби все живе раділо цьому дню, заповнюючи серця оточуючих невимовною ласкою і любов’ю.

Повернутись