Факельний похід в Шрамківці. Сьогодення України очима дорослих дітей.

02.12.14

 

« 29 листопада 2013 рік . . .  Цей день ніколи не зітреться зі сторінок історії нашої країни. Саме з цього дня , з цієї рокової ночі і почалася РЕВОЛЮЦІЯ ГІДНОСТІ українського народу.

          Чи був би майдан, якби не було жорсткого розгону мирних студентів? Напевно, ні . Саме молодь, першою піднялася проти свавілля чиновників.

         Минув рік . . . Ми стали сильніші духом, ми стали відважними, патріотами своєї держави. Саме цим подіям, в нашому селищі, суботнього вечора 29 листопада 2014 року був присвячений ФАКЕЛЬНИЙ ПОХІД . Ініціатором заходу є Німченко Н.І. – талановитий педагог, справжній патріот своєї держави. Звичайно, ідею підхопили педагоги-активісти нашої школи, учні старших класів та жителі селища. Хоча таких виявилося небагато.

         Хода з факелами розпочалася від школи. Ми, учні старших класів, тримали в руках факели, національну символіку, свічки, і гордо під стукіт барабану впевнено крокували головною вулицею Шрамківки.

          Мітинг проходив в центрі нашого селища. Патріотичні пісні підіймали дух; теплі та щирі слова, зворушливі вірші зігрівали душу. Гостем мітингу був волонтер Олександр Ткаченко , який розповів багато цікавих, трагічних історій. Це ще раз доводить, що є  багато небайдужих людей до долі нашої країни. Дякуємо Вам, волонтери, за Вашу безцінну  допомогу й турботу. А ми, в свою чергу, намагаємося за кожної можливості відправити допомогу нашим захисникам.

       Завершальним акордом мітингу став флешмоб: « Усі візьмемося за руки!» Саме українська єдність допомагає нам вистояти у важкі часи. Ось такі невеликі мітинги, доводять патріотизм і незламність нашої нації. І щоб там не казали, але ми – українці,  гордо, попри біль і поразки, будемо йти вперед. Шлях буде довгим, але  можливо, через декілька років у нас запанує мир, за який вірні українські сини віддають  своє життя. Засвітить сонце у нашій сторонці, розійдуться хмари, і заживе наш народ на своїй рідній землі у злагоді і миру! » - ділилася  своїми думками учасниця мітингу дев’ятикласниця Шрамківської школи Ю. Мудріцька.

 

Повернутись