День визволення України від німецько-фашистських загарбників

26.10.12

    28 жовтня 1944 рік, цей день назавжди залишиться в пам’яті нашого народу.  68 років віддаляє нас від буремних воєнних подій. Для історії не багато, а для людини – майже все життя.
      Україна стала іншою. І все одно минуле завжди з нами, в нас самих.

 

    З того пам’ятного дня минуло вже багато часу, але визволителі-фронтовики добре пам’ятають, як над нашою Батьківщиною пронісся смертоносний смерч ворожої навали. Тоді Україна втратила майже десять мільйонів своїх синів і дочок, тисячі міст і сіл зазнали руйнівної дії війни.  Численні страждання, біль і порожнечу вона принесла кожній українській сім’ї. Але наш народ з честю витримав усі випробування -  і переміг.     

     Сьогодні кожен з нас, нинішніх українців, відчуває почуття гордості за наших героїв, за  мужність і доблесть, яку вони проявили в священну війну. Їх безсмертний подвиг і самовіддана праця завжди будуть для нас високим етичним орієнтиром і прикладом вірного служіння Вітчизні.

     Ми схиляємося перед доблесними фронтовиками і працівниками тилу за величезний внесок у Велику Перемогу. Щиру подяку висловлюємо за відновлення післявоєнної України!

    26 жовтня Шрамківська селищна рада, спільно з установами та організаціями селища вшанувала память загиблих воїнів-односельчан покладанням вінків та квітів до Обеліску слави.

Вічна пам'ять загиблим! Здоров'я і довгих літ життя живим воїнам-визволителям!!!

З Днем визволення України!!!

Повернутись