День української писемності та мови в Шрамківській ЗОШ

17.11.14

 

Минулого тижня з 10 листопада по 14 листопада 2014 року в Шрамківській ЗОШ І- ІІІ ст. проводився тиждень української мови та літератури приурочений  до Дня української писемності та мови, який відзначається українцями щороку 9 листопада .

          Рідна мова – неоціненне духовне багатство народу. Віками мова розвивається, збагачується, але не зникає, бо ж немає народу без мови, як річки без води. Славиться рідна наша мова по всьому світу своєю мелодійністю, неповторною глибиною і загадковістю.

          14 листопада  у Шрамківській ЗОШ І – ІІІ ст. було проведене урочисте свято присвячене Дню  української писемності та мови. Місце проведення заходу – спортивний зал, прикрашений народними рушниками, вишивками вишитими в різні епохи , різні роки та часи, але любов одна , мова одна, Україна єдина. Незабутні емоції переповнювали душі глядачів протягом усього концерту. Організатор свята – талановитий педагог і організатор, вчитель української мови та літератури – Німченко Наталія Іванівна. У проведенні свята взяли участь учні 5, 6, 9, 11- х класів. Народні пісні  у виконанні учениці 11 класу Федіної Лілії западали в душу і щемили серце, відчувалося, що патріотичний дух школярів є постійним їхнім супутником, а не гостем свята.

          

Повернутись