24 серпня відбулося День селища Шрамківка

27.08.13

 

  Вперше за багато років в смт Шрамківка Драбівського райноу 24 серпня 2013 року відбулося свято - День селища.

    Розпчалося свято з зустрічі двох футбольних команд: смт Шрамківки та с Погреби. 

     Було відкрито виставку Шрамківської бібліотеки для дорослих та ЦРД "Берізка"

    Після футболу стартувала благодійна безпрограшна лотерея: всі бажаючі мали змогу забрати домому зі свята подарунки. Серед цінних подарунків було розігранно порося та кріль. При чому, порося було виграно у першому ж починному білеті, який витягнув - Новак П.О., кролик же дістався учню 8-го класу - Снісаревському І.О. Решта ж учасників отримали не менш привабливі подарунки та залишились задоволені.

    Привітав зі святом односельчан та гостей  селищний головаі - Аношкін С.П. Окремих з жителів було відзначено грамотами, серед них: Сандига О.Г., Сандига В.М., Чурута Л.В., Вовк Г.М., Суддя В.І., Сентищева В.М., Бибик Л.М., Омельченко В.О., Карпенко Л.М., Станкевич Л.Б., Горбач Д., колективи ЦРД Берізка та Шрамківського БК; та подяками: колективи "Джерело" (смт Шрамківка), "Свашечки" (с.Вишневе) та "Черкаські цокотухи" (с.Кононівка).

    Крім того, Шрамківським БК була підготовлена святкова концертна програма для жителів та гостей селища. Всіх вітали зі сцени солісти БК (Чеберячко О.О., Безвіконна С.В., Федіна Л., Комнатна Ю., Горбач Д., Шкондіна О. та іш.), колектив "Джерело" та запрошені гості: колектив "Свашечки" та "Черкаські цокотухи". Зі сцени проводилися захопливі конкурси для всіх бажаючих.

        Для наймолодших жителів на святі були присутні дитячі атракціони: надувна гірка, батут, тир, акваріум з виграшними рибками, солодка вата та ін. Дітки залишилися дуже задоволені розвагами.

       Для жителів, що люблять спорт були спортивні змагання.

       Свято тривало впродовж усього дня. Усі бажаючі мали змогу поласувати польовою кашею, шашликами, холодним квасом та іншими продуктовими виробами. 

Повернутись