День незалежності в Шрамківці

25.08.15

Під палким серпневим сонцем 23 серпня розпочався урочистий концерт з нагоди  Дня Незалежності України, та з нагоди відзначення Дня селища. Протягом цілого вечора  жителі та  гості селища мали змогу чудово відпочити серцем і душею.

    Організатори заходу мали на меті представити чудове свято з різноманітними розвагами. Звичайно , ми кожну хвилину пам’ятаємо про наших земляків, які зараз на передовій захищають наше сьогодення і боряться за наше майбутнє. Для наших земляків були зібрані кошти в сумі 16 000 грн., які згодом будуть витрачені на їхні потреби.

        Для дітей були замовлені чудові атракціони. Бажаючі мали змогу  скуштувати  кашу , солдатський борщ та   шашлик. Шрамківські господині організували благодійний ярмарок , всі охочі  ласували смачною випічкою. Прихильники футболу вболівали за свої команди.  Велике захоплення у глядачів викликали коні, які безстрашно долали перешкоди під керівництвом своїх вершників. Учасники концерту чудово представляли свої номера, були запрошені  гості із села Ковалівка, Кононівка, смт. Драбів зі своїми невеликими концертними програмами.  

                Свято проходило під патріотичним настроєм і закінчилось  дискотекою під зоряним небом.

                Зараз як ніколи, ми розуміємо ціну нашої незалежності, і тому усім серцем хочемо ,щоб наші захисники повернулися додому живими і здоровими. Ми дякуємо їм,  що зустрічаємо сонце під пташиний  спів, а не під звук кулеметів. Спасибі Вам, за волю і мир в нашому краї.  Шрамківка пишається своїми героями, і вся громада чекає їх живими і здоровими вдома.

 

Повернутись