День миру

23.09.15

    21 вересня о 14.30 в Шрамківці відбувся захід приурочений до Міжнародного Дня миру.

          Сьогодні  проблема миру  в нашій державі є найактуальнішою з усіх проблем. Як ніколи, ми українці, розуміємо цілковите значення слова – мир.

          Дякуючи нашим солдатам , війна  не прийшла на нашу Черкаську землю , проте для наших співвітчизників які живуть на сході України  мир – це  казкова мрія.

     У Міжнародний День миру людина замислюється над тим, а що вона особисто зробила заради миру і злагоди хоча б у своєму оточуючому світі.

 Цього дня  центром селища  пройшлася колона учнів  та вчителів нашої школи. Хода дітей супроводжувалася кричалками про мир  та батьківщину.

Урочиста частина відбулася біля обеліска Слави; виступили селищний голова С.П. Аношкін, педагог-організатор  Н. І. Німченко, вчитель історії О.Л. Буряченко. Учні школи  дали клятву продовжувати подвиги наших загиблих воїнів, любити та  оберігати свою батьківщину.

        23 вересня  минає 73   роки від Дня визволення Драбівщини від фашистських загарбників. В цей день ми низько вклоняємося і висловлюємо слова глибокої вдячності всім ветеранам, учасникам Другої світової війни, всім хто  піднімав  Україну з руїн, згадуємо всіх, чиє життя забрала війна.

    Ми завжди будемо пишатися подвигами борців за свободу Батьківщини.

      Щиро вітаємо ветеранів, всіх жителів  селища зі святом визволення від німецько-фашистських загарбників. Бажаємо доброго здоров’я , довголіття, віри, терпіння, і звичайно миру. 

 

 

Повернутись