Святковий концерт в День медичного працівника

18.06.12

        16 червня в День медичного працівника в Шрамківському будинку культури відбулося справжнє свято. На запрошення директора ТОВ " Лани Драбівщини" в селище завітав лауреат міжнародної премії ім. С.С. Гулака - Артемовського Київський вокально - хореографічний ансамбль "Україночка" , під керівництвом народного артиста України Віталія Юхименка .

З професійним святом медичних працівників привітали селищний голова Сергій Аношкін та директор ТОВ " Лани  Драбівщини " Сергій Очколяс. Подякували медиків за невтомну працю , милосердя та турботу та побажали їм здоров’я  ,щастя і достатку.

В свою чергу учасники художнього колективу подарували глядачам гарні пісенні  номери , зачарували вишуканими костюмами та запалили майстерними танцями. Вдячні глядачі зустрічали бурхливими оплесками кожен виступ " Україночки"

На прикінці концерту селищний голова Сергій Аношкін подякував талановитий колектив за гарний концерт , та побажав їм  щастя, нових творчих злетів та успіхів . Також селищний голова подякував директора ТОВ " Лани Драбівщини " Сергія Очколяса за запрошення ансамбля на свято.

Повернутись