1 жовтня - ДЕНЬ ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ

03.10.13

    1 жовтня - ДЕНЬ ВЕТЕРАНІВ ТА ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ

"Поки ми молоді, старість бачиться нам такою далекою і навіть неможливою.Нам здається, що ми завжди будемо молоді, але… Роки минають швидко і в якусь мить людина починає розуміти, що вона поповнює ряди бабусь та дідусів."

І.О. Решетовська

    Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН, а в Україні це також і День ветерана.

    Україна, як повноправний член ООН, підтримала ініціативу міжнародного співтовариства і з 1991 щорічно відзначає цей день. Рішення про щорічне відзначення в Україні Міжнародного дня громадян похилого віку та створення належних умов соціального захисту пенсіонерів, інвалідів, одиноких непрацездатних громадян затверджено урядовою постановою від 26 вересня 1997 року № 1066 «Про щорічне відзначення Міжнародного дня громадян похилого віку».  Відповідно до Указу Президента України від 24 вересня 2004 року № 1135/2004 1 жовтня Україна відзначає і День ветерана.

     Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь.

    1 жовтня 2013 року у Великохутірському стаціонарному  відділенні  територіального центру соціального обслуговування Драбівського району вітав людей похилого віку, односельчанок і Шрамківський селищний голова Сергій Петрович Аношкін. Завітав він з подарунками для наших колишніх жительок: Медвідь К.М, Терещенко С.Н. та Рубльова А.М.

    Відвідали мешканців стаціонарного відділення також і поважні гості: голова районної  державної адміністрації Володимир Бут, керівники місцевих  сільськогосподарських підприємств Володимир Шинкаренко та Іван Орел та сільські і селищні голови.

 

 

 

Повернутись