Черкащина. Віхи 60-річної історії

10.01.13

 

     9 січня 2013 року відбувся святковий захід «Черкащина. Віхи 60-річної історії» на який завітали керівники області, зокрема, перший заступник  голови обласної державної адміністрації Сергій Рябцев, голова обласної ради Валерій Черняк, голови районних державних адміністрацій, районних рад, міські голови, сільські та селищні голови, заступники голів районних державних адміністрацій, начальники районних, міських відділів культури області, громадськість Драбівського району.

     Відвідала такий захід та представила свою виставку і громада Шрамківки на чолі з селищним головою Аношкіним Сергієм Петровичем. Святкові столи були прикрашені роботами Іваненко Надії, Грубнік Алли, Аношкіної Марії, підочних та працівників дитячого садочка «Берізка». Також на виставці були представлені твори наших земляків Щерби В.П.,
Семенюк К.С., Софієнко В.В., Долготовича Б.Д.

     З самого ранку фойє районного Центру культури і дозвілля було святково прикрашене виставками робіт майстрів декоративно-прикладного мистецтва та хлібо-булочних виробів, представленими територіальними  громадами району. Учасники свята мали змогу  переконатися у таланті і майстерності юних драбів’ян, оглядаючи тематичні виставки образотворчого мистецтва учнів дитячої школи мистецтв та Будинку дитячої творчості.

Повернутись