Благодійний ярмарок в Шрамківці

02.10.14

      Ранок 2 жовтня  в Шрамківці розпочався дещо незвично, в центрі селища лунали українські пісні та народна музика, біля селищної ради – розвішений та охайно складений гарний одяг, веселі м’які іграшки, книги на різний смак читача, і ціни зовсім невисокі, приємні для очей. Над всіма цими  речами вивіска: « Благодійний ярмарок».

            З ініціативи педагогічного колективу Шрамківської ЗОШ, селищної ради і відбулася  благодійна акція-ярмарок по збору коштів та закупівлі теплого одягу для військовослужбовців, які виконують обов’язки військової служби на Сході та інших територіях України. Акцію підтримали працівники дитячого садка, учні Шрамківської школи та всі небайдужі жителі: хто-що міг,  те й приносив, річ, яку вже використовували, а то й зовсім нову, кому по-своєму « цінну й дорогу» , бо ціль одна – допомогти, підтримати заради миру та перемоги.

            Розчулили своїми піснями жителів  селища та додали настрою ярмарці чудові співучі голоси шрамків’ян Чеберячка Олександра, Кисіля  Станіслава та Федіної Лілії.

             Виручені кошти підуть на придбання теплого одягу військовослужбовцям.

  

Повернутись