Благодійний концерт заради миру

06.07.15

   

   Другий рік поспіль Україна зазнає смутку, відчаю та горя. Винною тому – війна на сході.

     Скільки ж матерів, дружин, дочок, синів, друзів не заглянуть в рідні очі, не знайдуть там прихисту й любові, надії та турботи . . . Скільки ненароджених сімей залишуться ненародженими! Скільки українських немовлят не подарують нам своїх посмішок, не пізнають світлого ранку, маминих очей, татової мужності…

      І винною тому  - війна на сході!

    Сьогодні , як ніколи, український народ має бути згуртованим, дружнім, єдиним заради миру. Боротися  з ворогом мають не лише військові, боротися мають усі українці.

        4 липня 2015 року  за сприянням сім’ї Валентина та Тетяни Кулі, місцевих активістів, волонтерів в Шрамківському Будинку культури відбувся благодійний концерт під керівництвом талановитого художнього керівника Наталії Німченко.  Захід проходив під гаслом: « Не будь байдужим, допоможи бійцям АТО». Зібрані кошти  підуть на необхідні речі нашим захисникам.

     Почесними гостями свята були учасники АТО, родини  наших захисників, голова Драбівської державної  адміністрації Іван Гайдай , голова районної ради Володимир Дзега з  дружиною Людмилою Дзегою, волонтер Анатолій Левіцький та керівники підприємств.

      В даному заході приймали участь не лише громада смт. Шрамківки, а й громади с. Кононівки, с.Ковалівки, с.Яворівки, с.Кантакузівки, с.Мойсівки. Концерт відбувся на високому рівні, бо всі ж артисти вклали душу у кожне сказане і проспіване слово. Солісти й декламатори змогли сколихнути найглибші струни душі усіх присутніх. Не раз зал аплодував стоячи. Ніжним сонячним промінчиком став виступ вихованців дитячого садка « Берізка». Та попри все в залі відчувалася напруга, люди не стримували сліз.

     Зібрані кошти рахувалися  під час проведення концерту. Заключним виступом стало оголошення зібраної суми головою лічильної комісії Раїси Сокіл. Загалом  зібрано 24 тис. 960 грн. та грошовий сертифікат на 1 тис.грн від Баришівської зернової компанії. Значний внесок  у зібрану суму вклали керівники підприємств та самі підприємці, шрамків’яни та гості свята.

          То ж не будь-мо байдужими, допоможемо чим зможемо нашим захисникам, об’єднаймося заради миру!

 

     

Повернутись