23.08.2014 р. шрамків'яни відзначили День Незалежності України та День селища

27.08.14

Свою 23-річницю Незалежності Україна відзначила зі смутком, печаллю та журбою. У шрамків’ян теж було невеличке свято, адже День Незалежності України збігається з Днем селища Шрамківки. Хочеться вірити, що в полоні війни наша мужня країна протримається гідно й здобуде перемогу, якнайшвидше.

            Поєднання кольорів блакитного та жовтого, різнобарв’я вишиванок останнім часом заполонили наші серця, змінили нашу свідомість, нашу сутність, наше українське життя.

            23.08.2014 р жителі селища та гості серпневого  вечора День Незалежності України та День селища відзначали в Будинку культури. Слухали чудові пісні про Україну; згадали, що Т.Шевченко не лише поет, а й істинний пророк, його «Кавказ» ніби віщий сон про сьогодення. Задумались, засумували, бо відчули болючу гірку правду . . . В чудовому музичному виконанні звучав Шевченків «Заповіт».

            Аплодували й раділи, що є в селищі такі маленькі й дорослі талановиті артисти. Журились і плакали, що є біль і горе, є сльози і відчай.

            Згадали найстаршу жительку Шрамківки – Курінну Лідію Іванівну,1919 року народження та найменшого жителя – Григор’єва Олексійчика.

            Пом’янули тих, хто пішов у вічність . . .

            Подякували всім, хто безпосередньо бере участь у житті шрамків’ян і Шрамківки.

            Лунали жартівливі пісні у виконанні улюбленого нами фольклорного народного ансамблю « Джерело». А жартівливі сценки додали настрою, бо ж дівчата і хлопці ростуть у нас дійсно таки талановиті.

            Швидко минуло свято. Дякуємо за гарно проведений час директору Будинку культури Чеберячку Олександру Олександровичу, художньому керівникові  Кисілю Станіславу Вікторовичу, і звичайно режисеру та постановнику Німченко Наталії Іванівні.

            Молімося за Україну, за правду, перемогу і добро.

            

Повернутись